+380 67 826 62 92

Проект LITS4kids створений з думкою про дітей і заснований на великому бажанні групи ентузіастів дати українським діткам можливість всебічно розвиватися. Серед тих, хто допоміг цьому проекту реалізуватися, є колишні шкільні вчителі та волонтери ГО – молодь, яка попрацювавши у звичайних школах, зрозуміла, що освіту глобально змінити не так просто, то ж треба маленькими кроками розвивати власну справу, яка дозволить талановитим діткам реалізувати свої здібності та максимально їх розвинути. А головними ідейниками проекту є ті, хто на прикладі власних дітей побачив, що сучасна школа, на жаль, відстає від технічного прогресу, не відповідаючи на потреби та зацікавлення дітей, і часто вбиває в них мотивацію до навчання.

Фінансово проект LITS4kids став можливим завдяки попереднім здобуткам Lviv IT School, яка уже 2 рік поспіль допомагає усім бажаючим отримувати якісні практичні знання і стати частиною яскравого світу ІТ. Навчання на проекті платне, проте команда LITS4kids активно започатковує соціальні ініціативи. Зараз на проекті безкоштовно навчається двоє діток з аутизмом, адже РАС – це не хвороба, а особливе світобачення, і такі дітки можуть повноцінно навчатися на рівні з іншими. Також LITS4kids наполегливо шукає спонсорів для навчання талановитих дітей, батьки яких не мають змоги оплачувати навчання. Незабаром розпочнеться конкурс на перші три стипендії. Світ не без добрих людей, і готових посприяти якісній освіті молодого покоління чимало.

Що спонукає команду до такої активної і наполегливої праці? Відповідь проста. Діти. Коли приходиш вранці в офіс і знаходиш на Facebook повідомлення з відео, де 9-річний хлопчик акуратною англійською мовою розповідає, чому хоче на курс "Indie Game Kids", яку гру він хоче створити і чому саме його ми маємо обрати, то кращого початку дня просто не буває. Або коли хлопчик зі Стрия двічі на тиждень по буднях після уроків їздить до Львова на заняття в LITS4kids, бо горить нестримним бажанням не лише бавитися ігри, а й навчитися створювати свої власні захопливі ігри; або коли 15-16-річні підлітки не ниють, що їм треба довше поспати в суботу, а самі просять провести додаткове заняття о 10 ранку, щоб краще освоїти JavaScript, оце найкраща мотивація для роботи. Тому щоранку команда LITS4kids з’являється в офісі з посмішкою на обличчі і придумує все нові і нові можливості для дітей – безкоштовні хакатони для учасників курсів, екскурсії в ІТ компанії, дитячі воркшопи на дорослих конференціях, і байдуже, що іноді вихідних геть не буває.

Тому нам дуже прикро, коли доходять чутки, що проект LITS4kids існує лише з метою заробітку, що, наприклад, для найменшеньких програмістів на "LITS4smallkids" ми незаконно використовуємо безкоштовні матеріали code.org, хоча ми зверталися з письмовим зверненням до оргкомітету та отримали підтвердження на можливість використання цих матеріалів для практичних занять. Злі язики будуть завжди, але це ніяк не завадить LITS4kids розвиватися і надалі. Адже вогники в очах дітей, що вже навчаються на проекті, і мотиваційні листи тих, хто прагне навчатися – ось це і є основою LITS4kids.