+380 67 826 62 92
23/10/2015
Workshop: Публічний виступ та Презентація продукту

Як боротися зі страхом публічних виступів, як налаштовуватися на позитив перед виступом та як зберігати спокій і впевненість в собі під час виступу? Якою має бути вдала презентація, щоб зацікавити слухачів, як підтримувати правильний контакт з аудиторією - про це і не тільки відео з 16-годинного воркшопу Кості Гладкова, що пройшов 10-11 жовтня в Lviv IT School.

09/10/2015
LvivITArena 2015: Наталка Шпот - Be right or be successful

Чим має займатися менеджер в самоорганізованій команді? Як будувати правильні стосунки в команді? Як не боятися втратити своє місце в ієрархії компанії, делегувавши комусь частину своїх обов'язків?

09/10/2015
LvivITArena 2015: Сергій Шельпук - презентація стартапу QRhythm

Сергій Шельпук, викладач курсу Machine Learning, презентував стартап QRhythm у Startup contest, що відбувся в рамках Lviv IT Arena 2015. За нього Сергій отримав Special hub:raum KRAKOW prize in Amazon Cloud Services, а також зайняв 1-е місце на pitching contest, отримавши безкоштовну участь у top Sificen Valley Stamp workshop TRACTION Camp, що відбудеться 27-30 жовтня в Одесі.

15/09/2015
Odessa JS2015 Учи разные языки! Будь мужиком, Карл

Захоплива та цікава лекція в рамках OdessaJS 2015 про те, як працювати з JavaScript, .NET, Erlang, Objective C. Cвоїми враженнями та досвідом ділиться розробник з восьмирічним стажем і директор Lviv Code School Діма Малєєв.

22/06/2015
Магія пріоритетів як ключ до особистого щастя

Прослухавши лекцію ви дізнаєтесь про те, як знайти точку вибору, куди фокусувати зусилля, щоб досягнути бажаного та які цілі допомагають нам вижити у невизначеному середовищі, а також про важливість відбирати пріоритети відповідно до контексту.

12/06/2015
"Artificial Intelligence 2015: Quo Vadis?"

Прослухавши лекцію ви дізнаєтесь: що відбулось за останній рік у розвитку штучного інтелекту, що таке deep learning і про останні результати в цій сфері, а також про типові класи задач штучного інтелекту, а саме: computer vision, nature language processing, full cycle artificial intelligence.

11/06/2015
TechTalk "Організація без ієрархії"

Як управляти розумними і творчими людьми? Розумні люди сприймають правила та заборони як гру на їх подолання, жорсткі рамки - як виклик. Повністю відмовитись від управління ризиковано. Як організувати діяльність розумних людей?
Прослухавши лекцію ви дізнаєтесь про організацію і самоорганізованість, діалогові моделі в управлінні командами, приклади із власного досвіду від Наталки Шпот, коуча та гештальт-консультанта.

08/05/2015
"Як влаштуватись на роботу в ІТ"

Прослухавши лекцію Ви дізнаєтесь: із чого необхідно розпочинати пошук роботи, як створювати резюме, яке зацікавить потенційного роботодавця, що потрібно робити, аби успішно пройти співбесіду. Також до вашої уваги рекомендації щодо ресурсів, які можуть допомогти із пошуком роботи та на яких можна провести перевірку вашого резюме.

07/05/2015
Automation Talk

Лекція складається із двох частин. З цієї лекції ви дізнаєтесь: що таке Client Performance та про такі утиліти як Net Export, Wisewall, та як їх можна автоматизувати за допомогою Selenium. У другій частині мова піде про Allure, який є допоміжним у створенні якісних тест репортів.

05/05/2015
Чому базові та комп'ютерні науки зроблять вас кращим програмістом?

Прослухавши лекцію ви дізнаєтесь про те, яким фундаментальним наукам слід приділяти особливу увагу, та як вони допоможуть майбутньому фахівцю, а також про те, чого не вистачає програмістам, аби працевлаштуватись у провідних ІТ компаніях світу. До вашої уваги порівняльна характеристика специфіки роботи в ІТ індустрії для України та інших країн.

23/04/2015
Створення і розробка логотипу

Прослухавши лекцію ви дізнаєтесь: що таке логотип і для чого він потрібен, яким повинен бути хороший логотип і як правильно його зробити та про сам процес створення логотипу: аналіз задачі, аналіз конкурентів, підбір крутих аналогів, Майнд Мап. У практичній частині на Вас чекає малювання скетчів самого логотипу.

27/02/2015
10 "тестхаків" для покращення процесу тестування

З цієї лекції ви дізнаєтесь : коли потрібно застосовувати парне тестування, переваги використання Mind Maps, про закон Паркінсона, які метрики потрібно застосовувати, теорія Broken Windows, важливість мотивації та використання ігрових методик в неігровому процесі.