+380 67 826 62 92

Я – Junior Software Testing Engineer в компанії EPAM Systems і перш, ніж розпочати свою історію, я б хотіла подякувати своїм батькам, що довіряли моїм діям та завжди були моїм стимулом, а також моїй другій половинці, за те, що невпинно в мене вірив, завжди підтримував і не дозволяв зійти зі шляху.

Коли я пішла на курс "Тестування програмного забезпечення» в LITS, то не мала жодного уявлення про тестування, але за допомогою хорошого викладача Володимира Собко, невдовзі тестування стало для мене неймовірно цікавим. Звісно, без самоосвіти не обійтися, але завжди була можливість уточнити усі незрозумілі питання та отримати вичерпні відповіді. Лекції були цікавими, і кожного разу ми дізнавалися щось нове та корисне. Тому велике дякую LITS за такий хороший старт :) .

Роботу я знайшла через 6 місяців після закінчення курсу, весь цей час активно навчалася і ходила на співбесіди. Я була підписана на розсилки усіх відомих мені сайтів з пошуку роботи і пройшла близько 20-ти співбесід. Перші труднощі, які чекали мене, це те, що ніхто не надасть жодної інформації, поки не запитаєш сама. Тому будьте наполегливі, вимагайте те, що вас цікавить. Я чітко знала, до чого прагнула, тому під час пошуку роботи відхилила пропозиції роботи двох компаній, що було на краще, оскільки отримала роботу в компанії, де, впевнена, реалізую усі свої прагнення стосовно кар’єрного росту.

Я вважаю, що головне на шляху до успіху – це віра! Якщо Ви на 100% будете зосереджені на досягненні результату, то все вийде. Головне, всі зусилля зосередити в одному напрямку.

В компанію EPAM Systems я потрапила з другої спроби і дуже задоволена організацією роботи. Наразі я проходжу ще навчання і вже можу застосовувати свої знання на практиці. Це лише початок моєї кар'єри тестувальника, але я переконана, що все буде гаразд і надалі :) .