+380 67 826 62 92

Бліц-інтерв’ю з викладачем курсу "снови управління командами в ІТ" у Дніпропетровську Любою Колбіною.

Скажи, будь ласка, як ти вважаєш, чому дівчатам треба йти в ІТ?

Я не вважаю, що саме ТРЕБА йти в ІТ. Якщо ми говоримо про те, як мотивувати дівчат працювати в цій сфері, відповідь не буде сильно відрізнятися від того, навіщо це потрібно хлопцям. Сьогодні ІТ — це одна з найперспективніших сфер, в якій можна максимально розкрити свій потенціал і при цьому отримувати гідну фінансову винагороду.

У наш час практично повної статевої рівності дівчатам не варто обмежувати себе стереотипами або піддаватися думці, що в ІТ працюють лише бородаті чоловіки в розтягнутих светрах та джинсах. Можливо, колись так і було, але зараз все інакше. Звісно, хлопців у даній галузі все одно більше, ніж дівчат, але з кожним роком статистика змінюється.

ІТ дає можливість реалізувати себе, займатися улюбленою справою, а також працювати над вирішенням складних задач з талановитими людьми. І саме це було критерієм вибору, в якому напрямі я хочу будувати свою кар'єру.

З іншого боку, я вважаю, що сфера ІТ потребує дівчат. Програмні продукти розробляються не тільки для бізнесу та адміністрування мереж. Вони створюються для широкого кола звичайних користувачів, серед яких половина жінок. Команди, в яких є дівчата, часто більш креативні, продуктивні та інноваційні, а їхні продукти стають більш різносторонніми. Такі компанії, як Google, Cisco тощо, давно створюють спеціальні програми для залучення дівчат до навчання та роботи в ІТ-сфері.

Чи легко дівчині потрапити в ІТ?

Чомусь вважається, що ІТ-сфера тільки для чоловіків, а для дівчат вона занадто складна. І самі дівчата обирають щось інше, не спробувавши себе у цьому напрямі. Насправді дівчатам не складніше потрапити в ІТ, ніж хлопцям. Для рекрутерів більшості компаній немає різниці, якої статі кандидат. Головне — це знання, практичні вміння і той внесок, який він може зробити. Важливо те, наскільки сама людина бажає та може займатися тою чи іншою справою.

Чим може займатися/ ким може стати дівчина в ІТ?

Спеціалізацій в ІТ достатньо, є з чого обирати. Зараз дівчата намагаються реалізувати себе скрізь, і в нас начебто непогано виходить. Є посади, де жіночі якості проявляються найкраще. Наприклад, тестування потребує старанності, уваги, ретельності. Дівчатам це дається легко, ми вони не бояться рутинної роботи. А веб-дизайн, як і будь-яка творча робота, потребує відчуття прекрасного, і саме тут дівчата реалізують себе дуже добре.

Все більше дівчат висловлюють бажання бути програмістами, і хоча спочатку хлопці з підозрою ставляться до таких напарниць, згодом вони розуміють, що дівчата їм нітрохи не поступаються, а іноді навіть вражають і дивують своїми рішеннями.

Ще один напрям, у якому гарно розкриваються таланти дівчат — це менеджмент. Природна організованість, багатозадачність, відповідальність, комунікабельність роблять з нас гарних керівників. Сьогодні чоловіки не бояться працювати під керівництвом жінок за умови, що ті є професіоналами.

Де я не зустрічала дівчат, так це серед сисадмінів. Але, гадаю, не через те, що дівчатам важко впоратися з цією роботою. Скоріше за все, їм просто незручно повзати на колінах під столами або тягати монітори з одного поверху на інший.

Які перспективи розвитку для дівчат в ІТ?

Перспективи безмежні. Дівчата нарівні з хлопцями можуть рости як горизонтально, так і вертикально, або переходити з одного напряму на інший. Усі двері відчинені — самоосвіта, тренінги, конференції. В мене є знайома техлід, яка відповідає за роботу 10 програмістів. У моїй компанії директором Quality Assurance офісу стала дуже талановита тестувальниця, а посаду одного з директорів делівері юніта обіймає колишня проектний менеджер. Таких прикладів дуже багато. З тестувальників виростають уважні, компетентні бізнес-аналітики, HR-спеціалісти стають менеджерами з гарною інтуїцією.

Єдиною перешкодою на шляху кар'єрного розвитку може стати довгострокова декретна відпустка. Але й тут деякі ІТ-компанії йдуть назустріч, даючи можливість працювати згідно з гнучким графіком або навіть дистанційно.

Головне — любити свою роботу, мати бажання постійно вчитися і розвиватися. Тоді можна досягти будь-яких кар'єрних висот.

Що потрібно дівчині, окрім вищої освіти, щоб потрапити в ІТ сферу?

Звісно, однієї вищої освіти недостатньо, аби успішно працювати в ІТ. Перше і найголовніше, на мій погляд, — це технічний склад розуму. Це коли вирішення логічних задач приносить велике задоволення, а створити алгоритм набагато простіше, ніж приготувати борщ. Робота повинна приносити задоволення, а не бути каторгою.

Наступне, але не менш важливе, — це знання англійської мови. Рідко яка компанія працює на український ринок. Переважно це Європа та Азія. Тому вся комунікація з замовником відбувається англійською.

Ну і, звісно, величезне значення має знання технічної частини обраної посади. Краще спочатку визначитися, в якому напрямку хочеться працювати, і приділяти час його вивченню. Необхідно бити в одну точку, а не витрачати час на дрібниці.

Це три основні позиції, на які звертають увагу під час технічної співбесіди.

Поради дівчатам-новачкам в ІТ.

Не бійтеся брати на себе відповідальність та висувати пропозиції. Не потрібно нікому нічого доводити або відчувати себе на дівчачих позиціях. В ІТ робота командна, обов’язки розподіляють рівномірно. А якщо є проблеми, то будь-який член команди готовий прийти на допомогу, незалежно від статі.