+380 67 826 62 92

Незабаром на освітній платформі Prometheus уже вдруге стартує безкоштовний онлайн курс "Основи тестування програмного забезпечення" від LITS.Віра Шевчук, випускниця першої сесії курсу, а зараз QC Trainee в SoftServe, ділиться своїми враженнями від навчання та корисними порадами.

Чи це був Ваш перший досвід здобування знань онлайн? Можливо Ви мали якісь упередження щодо такого формату навчання?

  • Для мене онлайн навчання на Prometheus було першим досвідом. Насправді віднеслась до цього одразу серйозно, оскільки знала про те, що у кінці навчання є можливість отримати сертифікат, а також я знала, що це курс від LITS, отже, сумнівів та упереджень не виникало, адже, про школу чула вже багато.

Чому Ви обрали саме курс «Основи тестування програмного забезпечення» на платформі Prometheus?

  • Тестуванням я зацікавилась вже досить давно, і друзів із цієї сфери, власне тестування, також досить багато. В силу того, що я працювала, ніяк не наважувалась змінити професію, проте, згодом вирішила, що це саме те, чого я хочу і почала плідно підбирати для себе матеріали, шукати навчальні курси, будь-які платформи і натрапила на цей курс «Основи тестування програмного забезпечення» на платформі Prometheus.

Як проходило навчання на курсі? Чи задоволені Ви поданим матеріалом та його викладом, викладачами?

  • Курси були зручно поділені на тижні, був час для самоопрацювання, засвоєння матеріалу після прослуханих лекцій. Великим позитивом було те, що пояснення були дуже доступними і зрозумілими, а найзручнішим - те, що після кожного тижня лекцій був тест, який дуже допомагав зрозуміти, що саме потрібно допрацювати.

Чим корисне, на Вашу думку, навчання на таких онлайн курсах, як «Основи тестування програмного забезпечення» від LITS?

  • Насправді курс підійде будь-кому - тим, хто щойно дізнався, що таке тестування чи ніколи раніше про це не чув, а також тим, хто має уявлення чи невеликий досвід. Особисто для мене після купи самостійно прочитаної літератури було досить важко усе впорядкувати на свої місця, а цей курс допоміг зрозуміти багато деталей та розкласти усе «по поличках».

Що було найтяжчим при проходженні даного курсу?

  • Найтяжчим було усвідомлення, що курс швидко закінчиться, а ще так багато хочеться дізнатись)) (Насправді все дуже круто і класно подано, легко і доступно.)

Чи допоміг Вам цей курс у професійному поступі?

  • Будь-які пройдені курси – це ще один крок до мети, в моєму випадку це відіграло велику роль, насамперед, допомогло зрозуміти, що саме цим я і хочу займатись, допомогло у подальшому розвитку та навчанні в академії “Softserve”

Які Ваші професійні плани на майбутнє?

  • Розвиватись, розвиватись і ще раз розвиватись у ІТ сфері - можливостей тут багато. Якщо прагнеш до того, щоб стати професіоналом своєї справи, ти ним обов’язково будеш.

Що б Ви порадили тим, хто досі сумнівається, чи варто їм реєструватися на новий онлайн курс від LITS, який незабаром стартуватиме?

  • Перш за все, раджу брати участь у будь-яких можливих онлайн курсах, оскільки це зручно - можна навчатись, не виходячи з дому і у будь-який час. Звичайно, про рішення зареєструватись на онлайн курс Ви ніколи не пошкодуєте, адже, це дає ще один шанс здобути роботу своєї мрії, це ще один плюс до резюме та для себе як особистості, яка цікавиться і піклується про свій розвиток. Сумніватись не варто, варто спробувати.