+380 67 826 62 92

Почну з того, що навчання у Lviv IT School цілком і повністю виправдало мої власні очікування та сподівання. В той час, коли я прийшла на курси, я не працювала проектним менеджером в ІТ. Тому, основною метою мого навчання було знайомство з проектним менеджментом в ІТ та розумінням того чи справді мені це так подобається. І вже в процесі навчання, а не по його завершенню я змогла дати собі позитивні ствердні відповіді на свої ж питання.
Кожна лекція, кожна тема, кожна вправа - не пройшли марно. Отримавши сертифікат, я почала ще більше цікавитись проектним менеджментом. Тепер не минає тижня, щоб я не читала статті чи не дивилась ролики в Інтернеті, пов'язані з цією темою.
За цих півроку вдалось втілити кілька цікавих проектів, долучитись і до Всеукраїнських, навіть не працюючи в ІТ компанії (хоча в планах на наступний рік цей пункт є).
Окрім професійної складової незабутнім залишився і особистий фактор. Ми проходили навчання у дуже складний для країни час. І вечірні лекції допомагали хоч на пару годин відволіктись від поганих думок, та вселили впевненість, що можна змінити не лише власний підхід до справи, а і побудувати країну, в якій ми прагнемо жити. Я познайомилась з цікавими людьми, з деякими з них ми досі підтримуємо зв'язок.
Навчання у Lviv PM School залишило лише приємні спогади, дало поштовх для мого розвитку в проектному менеджменті та відкритті нових горизонтів, за що я вдячна викладачам та організаторам.