+380 67 826 62 92

Курс ‘‘Основи управління командою в ІТ’’ став ще однією яскравою сторінкою у моєму житті.
Прийшовши на навчання, я не мав ні знань, ні практичного досвіду управління командою. За 2 місяці навчання в школі РМ, отримав не тільки базові знання у сфері управління в ІТ, але й також глибинно розглянув процеси управління командою та її мотивації. На момент закінчення цього курсу я вже вільно почуваюсь в ролі РМ нашої компанії, де плануємо розширення команди. Також познайомився з цікавими людьми з інших галузевих напрямів, загальне бажання яких і зібрало нас всіх в одній аудиторії, що й свідчить про інтерес до курсу не тільки ІТ-фахівців. Звичайно курс виправдав всі сподівання. Навчання під керівництвом досвідчених тренерів-практиків, з багаторічним досвідом роботи, допомогло зрозуміті свої помилки та недоліки, відчути сильні та слабкі сторони. Систематизував попередньо набуті знання та навички, визначив для себе напрямки подальшого розвитку, області та методики роботи проектного менеджменту. Отримав знання методологій планування та управління проектами. Обмін досвідом між усіма учасниками, дозволяє відразу на практиці застосовувати методи та підходи до вирішення критичних та нестандартних ситуацій в управлінні.
Курс насправді побудований інтерактивно, де кожен з учасників є гравцем, тренером та суддею, тобто відчутно емоційний підйом котрий є мотиватором і рухає вперед. Після завершення курсу, розумієш, що відтепер можеш досягти чогось більшого та кращого, можливо саме з цього необхідно починати свій кар’єрний шлях майбутнього лідера чи управлінця, підкоряти нові вершини та цілі. Під час навчання вдалось розкрити та показати потенціал кожного з учасників. Навчання на цьому етапі не закінчилось, адже кожен тренер надав список рекомендованої літератури, ресурсів, інструментів, що залишає нам шанс розвиватись і після навчання.
Хочу подякувати організаторам, координаторам курсу та тренерам, зокрема Наталії Шпот, яка надала мені можливість бути присутнім та брати участь у цьому курсі. Надзвичайно допомогла у визначенні напрямку подальшого розвитку, мотивації та формування команди. Разом розібрались зі стороною конфліктів в команді та процедурами для підвищення ефективності її роботи. Ользі Мороз, яка розповіла про особливості ролі тімліда в ІТ, ділянки знань ПМ, про таймменеджмент, ризики та важливість комунікації в команді. Роману Лавріву за те, що детально показав постановку задач, оцінку об’єму та часу їх виконання. Обґрунтував особливості методологій управління та важливість звітування і визначення статусу проекту. Богдану Раку, з ким детально попрацювали над основною та, можливо, найважчою частиною проектного менеджменту - планування та прийняття рішень, що надовго запам’ятається для кожного. Було надзвичайно цікаво працювати з професіоналами, тож чекаю наступних зустрічей на нових курсах!