+380 67 826 62 92

Я закінчила факультет дизайну в НУ «Львівська Політехніка». Про Lviv IT School мені розповів знайомий, який навчався у попередній групі «Базового курсу UI/UX». Так я вирішила, що задля успішного розвитку мені потрібно поглиблювати свої знання в напрямку UI/UX, і записатись на цей курс. Тим більше, що практичного досвіду в ui/ux не було, я лише читала спеціалізовану літературу, а хотілося не тільки здобути теоретичні знання, а й вміти застосувати їх на практиці. Два місяці для мене пролетіли непомітно, здавалося ще тільки нещодавно було перше заняття, а вже зараз ми успішні і реалізовані.

Курс цілком виправдав мої сподівання, перевагою на мою думку є нагода попрацювати із найкращими викладачами-практиками у цій галузі, і можливість реалізувати свій власний проект. Навчаючись на курсі, я самостійно розробила додаток «Rentime», який створений для оренди будь-яких речей. Роботу знайшла ще під час навчання на курсі, мені запропонували посаду графічного дизайнера в студії М. Вороніна. Якщо ви відчуваєте, що після закінчення університету вам бракує практичних навиків, які б допомогли вам на шляху до кар’єрного зросту, то вам неодмінно слід записатися на «Базовий курс UI/UX» у Lviv IT School, адже там знають як навчити і підготувати справжнього професіонала.

Величезне дякую моїм викладачам-наставникам за вміння пояснити, їхній час та особливий підхід до кожного студента. Переконана, що ті знання і навики, які я отримала впродовж навчання на «Базовому курсі UI/UX» стануть міцним фундаментом для мого подальшого успіху.