+380 67 826 62 92

Наразі не можу пригадати, з чого все почалося. Про LITS я дізнався випадково зі статті в журналі Forbes. На той час я досить непогано знав HTML, починав вчити CSS та хотів стати front-end dev' ом.

Зателефонувавши в офіс Lviv IT School і дізнавшись вартість навчання та усі деталі, вирішив спробувати - життя ж то одне :) . Та між мною і моєю метою стояв один "Дракон" - JavaScript. Гадаючи, що це щось не важче, ніж HTML та CSS, я, не поспішаючи, почав його освоювати. За декілька днів до конкурсу в LITS в моїх думках почав крутитися один вислів, здається, Сократа, а саме "Я знаю, що нічого не знаю", і що я ніколи туди не попаду :) Набравшись сміливості, пішов на співбесіду і найдивніше те, що мене взяли!

Курс "Web UI розробка" був надзвичайно напружений, без навчання вдома ти ризикував опинитися в ситуації, коли на парі щось обговорюють, а ти думаєш, що розмовляють якоюсь іншою мовою. Однак, завдячуючи стилю викладання і вмінню зацікавити, наші викладачі, а саме Антон Яценко та Світлана Шабаранська, ну і ще декілька літрів кави та з два десятки недоспаних ночей зробили так, що на даний момент я працюю в компанії Kindgeek на позиції Front-end developer.

Завдяки LITS, тепер у мене є багато знайомих та друзів у сфері IT, не кажучи про великий багаж знань та чудову роботу.

Всім рекомендую! )