+380 67 826 62 92

Нещодавно Наталка Шпот, директор Lviv PM School, повернулася із Франції, де проходила навчання у ISEOR та вивчала соціо-економічний підхід в управлінні та консультуванні організацій.Про враження та впровадження методик ISEOR читайте у нашій статті.

natalka.shpot.franceВже 4 роки як Наталка займається викладанням і тренінгами. «Коли мене запитують, що я вивчаю і навіщо, я починаю з цифр: 40 років досліджень і консультування, 1 853 організацій в 40 країнах, величезна кількість даних для аналізу, виявлено від 20 000 до 70 000 євро прихованих витрат в рік на людину, від 35% до 55% прихованих витрат конвертовано в додану цінність організації завдяки впровадженню соціо-економічного підходу» - говорить Наталка.

Усі ми знаємо, що не буває ідеальних людей, так само не існує ідеально працюючих організацій. В кожній організації бувають помилки при виробництві, порушуються терміни, трапляються складні клієнти, не всі працівники мають відповідну кваліфікацію, не всі менеджери адекватні, не всі лідери проактивні, і це викликає втрату задоволення, мотивації, заангажованості, а разом з цим і коштів компанії. При чому, працюючи в компанії, ми переважно знаємо, що відбувається не так, як треба, і що можна покращити, але за щоденними клопотами не встигаємо чи не хочемо прикласти зусилля на виправлення ситуації. А особливо, якщо знаємо, що в "сусіда ще гірше".

ISEOR дає інструмент для виявлення і обрахунку таких втрат. І впевнено (40 років досліджень) стверджує, що принаймні третину їх можна сконвертувати в додану вартість і повернути в бюджет компанії. Власне, не просто оптимізувати витрати, а навчитись на цьому заробляти. Поєднання термінів "соціо-економічний" говорить про те, як максимально ефективно допомогти працівникам реалізувати свій потенціал в організації з відповідним економічним ефектом. Сам творець методу називає його "діалогово-переговорницьким", а ще "антивірусом", тому що в першу чергу він сфокусований на виявлення і вирішення конфліктів на всіх рівнях організації - між працівниками, підрозділами, в стосунках з клієнтами, партнерами і постачальниками.

«ISEOR себе позиціонує як дослідницький центр, дуже гордиться, що як навчальний заклад не спожив жодних державних чи фондових грошей, а повністю заробляє на себе сам відсотками з консультаційних проектів, фактично, це частина відновлених і повернутих в бізнес коштів за допомогою методу» - розповідає Наталка.

Перший навчальний модуль у Франції був надзвчичайно насиченим та цікавим: знайомство із новим методом, огляд інструментів, знайомство з групою та викладачами, а також багато вражень, думок, домашніх завдань. По поверненню до Львова Наталка вже має нові ідеї, які найближчим часом втілюватиме у Львові.

НАТАЛКА ШПОТ

Викладач курсу "Основи управління командами в ІТ"