+380 67 826 62 92

Всім привіт! Я закінчив Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра “Радіоелектронні пристрої та системи”. Зараз працюю у компанії GlobalLogic на посаді Junior iOS Developer.

Про Lviv IT School я дізнався так, як активно слідкував за ІТ школами міста. Курси в Lviv Code School обрав для себе тому, що хотів сформувати чітке розуміння повного циклу розробки під iOS. До того, як прийти на навчання я вже мав досвід роботи, однак мені бракувало знань і навичок, аби продовжувати розвиватися у цій сфері, ну і зрештою мати хорошу роботу. Можу сказати, що рівень підготовки у школі дуже високий, викладач Вікторія Глоба – практикуючий девелопер, яка впродовж всього курсу всіляко допомагала і скеровувала нас.

Навчаючись в LITS, я вперше дізнався, що є поняття “захисту дипломної роботи” на курсах. Це дуже круто! Звичайно поєднувати навчання із написанням дипломної роботи в університеті було нелегко, але мені все вдалося. Перевагою цього курсу є те, що напрямок мобайл розробки дуже популярний, а iOS та Android девелопери зараз дуже цінні. Майбутнім студентам можу сказати: «Хлопці і дівчата, приходьте на курс "Розробка під iOS" - тут круто і складно, адже викладають справжнісінькі професіонали».