+380 67 826 62 92

Минулоріч Lviv IT School запустила курс по Python. Студенти першого випуску діляться своїми враженнями від навчання.

Минуло геть небагато часу після завершення курсу, а вони уже зуміли вдало працевлаштуватися і продовжують розвиватися. LITS не припиняє пишатися своїми випускниками.

andriy.bondaryevАндрій Бондарєв про навчання на курсі "Python":

"Привіт всім! Мене звати Андрій, і я закінчив курс Python у LITS. Чого я пішов на цей курс? Ну почну з того, що перед тим, як йти на курс я вже пропрацював три з половиною роки як Manual & Automation QA (до речі, курс автомейшена я теж пройшов у LITS – рекомендую :) ), але з суб'єктивних та декотрих інших причин вирішив трохи змінити напрямок, а так як я колись використовував Python (навіть якийсь скріптик писав у дипломній роботі «Палітєха» :) ) , то вибір впав на цю мову та й на цей курс. Тепер про сам курс: сподобалось все від першої лекції. “Python the King” прозвучало багато обіцяюче, надихаюче та пафосно (в хорошому сенсі). Лекції та домашні завдання заставляли думати, деколи взривали та кип’ятили мозок. Весь курс пролетів на одному диханні. Наш лектор Ігор Лущик допомагав зрозуміти, «що пішло не так», вчив нас правильно «кодити» (по «стандарту» PEP8), ну і влаштовував нам справжні “code review sessions”.Згодом я перейшов у нову фірму як Python AQA (з нахилом в development), де всім задоволений. Success! Курс мені допоміг в розвитку і кар’єрі ;)

serhiy.savarynСергій Саварин про навчання на курсі "Python":

"Почалось все з того, що приблизно рік тому я вирішив серйозно зайнятись програмуванням (ммм, напевно частенько і ви про щось таке задумуєтесь). Але спочатку це так не виглядало. Декілька курсів онлайн по Python/JS/HTML/SQL, майже все, що є на www.codecademy.com, суміжні курси на www.coursera.com. Ну і настало літо, знань додалось, але результату небагато. Почав невеличкий проект на Python/Django. Але якщо чесно, то якось все гнило йшло. Тому в середині літа, остаточно вирішив, що піду на курси. Але куди? До кого? Почались пошуки (то довга історія), ну і було вирішено піти в LITS. В них в той час був перший набір на курс Python. У досвіді та навичках викладача я не сумнівався, а після відбіркової співбесіди зрозумів, що потрапив туди, куди треба. Ну і тут почалось. Викладач був вимогливим, але за не виконання домашніх завдань не карав (ну хіба що тренуванням в Діми Малєєва :) ) Було багато не тривіальних задач, які було цікаво вирішувати, що, в свою чергу, підіймало рівень знань. Перший місяць навчання був за плечима, і настав час подумати про тему курсового проекту. Було багато ідей, але за порадою викладача зупинились на проекті з використанням MachineLearning. Завдання було не простим, але наполегливість і бажання завершити проект вчасно зробили свою справу. На початку і в процесі не обійшлось без допомоги викладача, що було дуже важливим. Проект був зданий успішно. Ще кілька слів про групу. Всі студенти були цікавими, веселими та наполегливими. Кожен старався допомагати один одному, було дуже приємно та затишно навчатись в такому колективі. Курс дав дуже сильний стимул до поступу, тому після закінчення я приступив до глибшого вивчення Django та Python. Через місяць після завершення курсу я успішно здав тест на позицію Python/Django девелопера і на даний момент на випробувальному терміні. Процес навчання продовжується, приносячи кожного дня позитивні результати. Тому не зволікайте, зробіть те, про що вже давно думали, бо, як каже мій team-lead, тільки через дії ми отримуємо відповідь від цього світу та пробачення легше отримати, ніж дозвіл. Отже вперед, і не жалійте себе! :) "