+380 67 826 62 92

Переважно перед Новим роком на більшості проектів починається гарячкова лихоманка з намаганням завершити все плановане і несподіване, навести порядок в проекті, почистити беклог та залити все на продакшен, з таємними сподіваннями, що якщо увійти в новий рік з прибраним столом та завершеним спринтом, то так наступний рік і пройде. На жаль, для того, щоб привести бажане до дійсного, потрібно робити інші речі:Natalka_Shpot_advice

1. Знайдіть час для підведення підсумків.

Найкращий спосіб щось змінити - це чесно і адекватно оцінити поточну ситуацію, визнати, що вже вдається, а що потребує покращень і додаткових зусиль. Управляти проектом та підвищувати ефективність складно, особливо якщо ви управляєте не там і підвищуєте не те.

2. Звірте досягнення цілей.

Нам часто здається, що ми не досягаємо бажаного в першу чергу тому, що на момент досягнення ми забуваємо, яким далеким і бажаним цей результат здавався на самому початку, а не тому, що ми справді його не досягнули. Зробіть експеримент наступного року - записуйте цілі і періодично відзначайте досягнення. Ви будете здивовані, як багато ви насправді встигаєте і які великі зміни проходять непомітно.

3. Визначте те, що вам вдається найкраще і приносить задоволення в роботі.

Співставте це з тим, що ви насправді робите. Оцініть, наскільки те, що ви робите з захопленням, наближає результат. Ще один експеримент: дозвольте собі планувати завдання з врахуванням ваших вподобань і довірте частину роботи вашій команді, навіть якщо ви це вважаєте 100% вашими менеджерськими обов’язками. Від того, що ви станете більш щасливим менеджером, ви не перетворитесь в поганого управлінця. Поспостерігайте за продуктивністю, своєю та команди. Можливо, якась кількість задач і не буде зроблена через відсутність “мушу”, але те, що буде зроблене завдяки “хочу”, перевершить ваші очікування.

4. Баланс показників та натхнення.

Неможливо управляти тим, що немає виміру. Але процес вимірювання несумісний з процесом творення. Я б надавала пріоритет творчості та створенню цінностей, з періодичним поверненням до метрик. А якщо вдасться показники для досягнення напрацювати спільно командою, а процес вимірювання наблизити до гри, то ви вполюєте обох зайців одним пострілом.

НАТАЛКА ШПОТ

Викладач курсу "Основи управління командами в ІТ"