+380 67 826 62 92

Ми дуже тішимося, коли наші студенти після закінчення курсу знаходять роботу своєї мрії, поринають у робочі будні з головою та впевнено підіймаються кар’єрними сходинками.Ми переживаємо за кожного нашого студента і безмежно пишаємося усіма, навіть найменшими, професійним успіхами.

Отож сьогодні ми розкажемо про Павла Лещука, випускника курсу "Тестування програмного забезпечення”, який завжди знав, ким хоче бути, і впевнено рухався до своєї цілі.

На даний момент Павло працює QA-інженером у компанії RocketRoute. Признається, що на пошуки першої роботи (після закінчення курсу) витратив не мало, аж два роки, однак за цей час встиг набратися досвіду на open sourse.

Як вважаєш, чому так багато часу зайняли пошуки роботи, і чи важко було адаптуватися, коли все ж її знайшов?

На заняттях було замало практики. Однак саме Lviv IT School сформувала для мене чітке поняття, що собою представляє обрана мною спеціальність, що від мене буде вимагатися, а також дав багаж базових знань, фундамент, з якого формується шлях кожного QA-інженера, за що я щиро вдячний.

Чому обрав саме цю професію, і чи виправдала вона сподівання?

Я завжди знав, що хочу бути QA-інженером. Це моя стихія. Просто мій шлях був значно довшим, ніж я очікував сам, і ніж мені розказували інші. Почитав, розпитав у знайомих, потім зустрівся з одним хлопцем, який мені розказав, як в нього проходить робочий день, що він робить і як. І після цього я вже записався на курс "Тестування ПЗ" від LITS.

Чи подобається тобі те, чим ти зараз займаєшся, і чи плануєш розвиватися далі у цьому напрямку?

Звісно, подобається. Дуже. І так, планую й надалі розвиватися у цій сфері.

Що б ти порекомендував майбутнім тестувальникам?

Щоб вивчали англійську мову. На заняттях я помітив, що багато студентів не знають англійської. А якщо ви плануєте працювати в IT, вам без знань цієї мови не обійтися. Та нехай не бояться відходити від правил, адже не завжди все буде так, як ми цього очікуємо.