+380 67 826 62 92

Не перестаємо тішитися нашими випускниками і вболівати за них. Знайомтеся, Наталя Войців, випускниця курсу "Тестування програмного забезпечення", яка своїм прикладом показала, що маючи велике бажання та будучи наполегливою, змінити своє життя і здійснити мрію реально.

Курс Тестування ПЗ"Я успішно закінчила курс "Тестування програмного забезпечення" в квітні 2016 року. Для мене, як для філолога (ким я себе колись вважала) все, що зв’язано з IT, здавалось мега складним. Проте я вірю в те, що сильне бажання чогось навчитись – це вже 50 % успіху. Як кажуть, великі цілі досяжні, саме такою великою ціллю для мене стало ІТ.

Я обрала для себе напрямок тестування тому, що мені було цікаво дізнатить більше про те, як же тестують різного роду програмне забезпечення. Про Lviv IT School прочитала в інтернеті і вирішила спробувати.

Зараз, працюючи в компанії DataArt на позиції QA, я анітрохи не шкодую, що ризикнула. Школа - це чудовий початок, яка, крім величезної кількості знань, дала також величезну мотивацію. Саме на заняттях в LITS мені вдалось полюбити IT. До кінця навчання я точно знала, що своє майбутнє бачу лише в цій сфері. Школа - це набір класних спеціалістів та цінних знань. Тут ви не почуєте монотонних лекцій і не будете робити нудних практичних, кожне заняття – це маленький крок до мрії.

Окреме дякую своєму викладачеві Юрію Кутельмаху, класному спеціалісту, на чий саппорт можна завжди сподіватись. Тому для тих, хто ще вагається пробувати чи ні, я рекомендую не зважати на сумніви та ризикнути. І Lviv IT School в цьому стане вам другом і помічником. Дякую!! Наталя :) "