+380 67 826 62 92

А ви знали, що практично усі 100% студентів Lviv HR School працевлаштовуються майже одразу після закінчення курсу? Круто, правда? Насправді, нічого дивного, адже кому, як не рекрутерам, знати, як “подавати” себе на співбесіді.

Сьогодні познайомимо вас з випускницею "Курсу ІТ рекрутера" Наталією Артим, успішним HR та рекрутером.

Ми знаємо, що ти недавно закінчила Lviv HR School і вже працюєш. Розкажи, чим саме ти займаєшся зараз.

Я працюю у компанії BASquare. Знайшла роботу під час проходження курсу, тобто на початку 2-го місяця навчання в LITS. Закінчувала «Менеджмент інноваційної діяльності», вчила управління персоналом, креативний менеджмент. Були предмети, що мені подобалися, але, щоб щось ідеально мені підходило - то ні. Працювала обліковцем, а ще - в Спортлайфі; по суті, багато рутинної паперової роботи та продажі. Вже тоді я розуміла, що мене цікавить HR і рекрутинг.

Я працюю в маленькій компанії (25 осіб), і курси мені допомогли зрозуміти, як має виглядає робочий процес: пошук нових співробітників, співбесіди, організаційні питання та якісь прогалини, про які не згадувалася в інституті.

Що входить в твої обов'язки?

Я HR і рекрутер одночасно. Організовую корпоративи, дні народження, свята (наприклад, у нас є день піци), замовляю смаколики, круасани тощо. Як рекрутер - займаюся пошуком нових кандидатів, проводжу співбесіди в телефонному режимі, щоб визначити, чи людина нам підходить за певними критеріями, хоче працювати і чи варто її запрошувати в компанію на співбесіду.

Яка діяльність займає в тебе найбільше часу?

Залежить від періоду. Наприклад, нещодавно в нас був корпоратив, тож я майже увесь робочий час ним і займалася: домовлялася за автобуси, страви, обирала місце, де корпоратив буде відбуватися, хотілося максимально всім догодити. А в проміжках - проводила співбесіди.

Чи не є для тебе стресовою така робота?

Ні, мені завжди подобалося виконувати не рутинні завдання: знайти підхід до людини, зрозуміти її, забезпечити новому працівнику комфортні умови праці, організувати щось.

Який вид роботи тобі приносить найбільше задоволення?

Все подобається. Виділити щось окремо не можу. В мене є досвід в продажах, тож легко вдається розрекламувати компанію, розказати, що у нас класне, допомогти людям освоїтися на новому робочому місці. Важко працювати, коли ти продаєш щось погане, а тут не так.

Ти проводиш співбесіди. Розкажи секрет, що потрібно вміти, щоб сподобатися рекрутеру?

Кожна людина є унікальною, так само, як і вакансія. Нещодавно ми шукали sales-менеджера. Це має бути людина, яка багато говорить, легко знаходить спільну мову з іншими, а такі не всі. От більшість програмістів - інтроверти, а з інтровертів, мабуть, sales-менеджери не дуже. Відповідно до відкритої вакансії шукаємо людину з тими чи іншими вміннями і характеристиками. Дуже мені подобається співбесідувати “юніків”, вони щирі, і одразу видно, що прагнуть працювати і вдосконалюватися.

Одразу випливає наступне питання: а якими навичками повинен володіти рекрутер?

В першу чергу, розуміти людей і мову жестів. Щоб “читати”, коли люди нервуються, брешуть, по іншому поводяться, знаходити підхід до людини, помогти відкритися (якщо мова про інтровертів) чи заспокоїти (якщо хтось хвилюється).

До речі, в LITS була класна складова курсу - “Брендинг”. Я дещо з нього впровадила і в нашій компанії, щоб на співбесіді кандидат почувався якомога комфортніше.

Чи достатньо тобі було навчання в LITS?

LITS розклав все по поличках. До того ж, навіть на власній співбесіді я вже використовувала нещодавно здобуті знання.

Можливо, щось не сподобалося або ж просто маєш зауваження?

Дуже багато інформації за короткий час. Тим більше, якщо студент працює. Якби трохи розтягнути курс, інформація засвоювалася б легше. Загалом, я дуже задоволена, що пішла до вас на курси.

Щоб ти побажала наступному поколінню студентів Lviv HR School?

Люди бояться змін. Я б побажала простіше до них ставитися. Якщо ти чогось прагнеш, то повинен пробувати, розвиватися і виходити із зони власного комфорту. Сподіваюся, що усі, хто йдуть на цей курс, люблять спілкування з людьми і в майбутньому будуть отримувати від такої роботи тільки задоволення. Нехай якомога більше беруть з кожного уроку і не забувають робити домашнє завдання :)