+380 67 826 62 92

Час – це величина, яка завжди в недостачі. А навіть коли здається, що він у вас є, його все одно бракує на те, аби зайнятись корисними для себе справами. LITS запускає проект «LITS-mama», який дозволить матусям витратити кілька годин для власної кар’єрної перспективи.

Ціль проекту – допомогти батькам, які хочуть вчитися і розвиватися та яким нема з ким залишити своїх дітей на час курсів. Проект створено для всіх батьків дітей від 3 років, що вже працювали в ІТ і хочуть підвищити кваліфікацію, а також для батьків, які ніколи не працювали в ІТ, але хочуть почати. Це звісно ж можуть бути і татусі, яким нема на кого залишити дітей на час лекції.

Взяти участь у проекті дуже просто. Спочатку ви, як зазвичай, заповнюєте реєстраційну форму на сайті. В коментарях пишете про те, що ви берете участь в проекті «LITS-mama». Після цього з вами зв'язується адміністратор, і реєструє на Вас курс. Ви укладаєте договір і після цього можете зареєструвати дитину в групу LITS-mama. Працюватиме група по понеділках та середах, починаючи з третього квітня. Зараз в ньому беруть участь такі курси:

«Digital Marketing для керівників»,
«Основи інформаційних технологій».

Для нас дуже важливо, аби діти були у безпеці, в руках фахівця. Поки ви будете на заняттях, вашими дітками опікуватиметься досвідчений вихователь, викладач школи LITS4Kids Ярослава Яковлєва. Вони гратимуть в розвиваючі ігри, займатимуться англійською, крафтовими майстерками та вивчатимуть культури інших країн. Цей час буде корисним і для ваших дітей також. Кількість дітей у групі обмежена -
на даний момент тільки 10 дітей можуть займатися в групі.

В майбутньому ми плануємо, приєднати усі курси LITS до проекту «LITS-mama», на кожен день і для всіх студентів. Це спроба трохи полегшити життя вмотивованим мамам та татам, які самі прикладають до свого розвитку багато зусиль.

Якщо у вас дитина від трьох років, а у вас велике бажання розвиватись – реєструйтесь на курси, що стратують після третього квітня, беріть кілька бутербродів для своїх діточок (бо курси триватимуть півтори-дві години) і отримуйте освіту в ІТ.