+380 67 826 62 92

Сьогодні я розповім Вам про те, як навчання у Lviv IT School стало сходинкою на шляху до успіху в моєму житті. Про початок занять на курсі «Основи управління командами в ІТ» я почула від свого брата Маркіяна, оскільки вже давно хотіла ближче ознайомитись зі специфікою менеджменту та функціонування системи ІТ бізнесу.
Здавалося б, що має мотивувати людину хотіти добиратися в інший кінець міста після виснажливого робочого дня і ще 2 години сидіти за партою? Все дуже просто - ЛЮДИ!
У моєму випадку мені пощастило двічі, оскільки як викладачі, так і одногрупники були надзвичайно цікавими та приємними людьми, до якихось хотілося «прилітати» кожного заняття. Можливо через те, що хороші справи та проекти привертають до себе хороших людей?
Неодноразово будучи в ролі доповідача, я добре знаю як важко втримати увагу та концентрацію аудиторії навіть на годину часу, не кажучи вже про 2 повні години, як тривали заняття у нас. Цей час пролітав для всіх нас непомітно і збирали ми речі тільки після вдалих жартів викладачів, котрі нагадували, що вже би час додому… Окрім того, що викладачі були надзвичайно досвідченими й охоче ділились своїм особистим досвідом та практикою, вони ще й давали нам можливість практично застосувати набуті знання. Майже кожне із занять мало в собі інтерактив та роботу в групах, під час чого ми чи то вирішували практичні завдання, чи презентували свої ідеї, чи шукали спільні рішення, або просто вели розгорнуту дискусію з можливістю висловити своє бачення й отримати критику чи корисну пораду.
Вдало підібрана, активна та ініціативна група сприяла отриманню задоволення від усіх освітніх активностей. Кожен з нас мав свій погляд на кар’єру, роботу, права, обов’язки та вирішення уявних проблемних ситуацій і, саме завдяки цьому, ми могли сприймати інформацію всебічно. Запитання та дискусії, котрі ініціював кожен з нас, дозволяли охопити усі можливі варіанти розвитку подій та реакцій учасників процесів.
Я належу до тих людей, котрі люблять навчання і самовдосконалення, відвідала багато курсів та тренінгів, проте я з впевненістю можу сказати, що так комфортно й натхненно, як я почувалась у Lviv IT School, я ще не почувалась на жодному іншому навчанні.
Для мене особистим успіхом було вже саме навчання у Lviv IT School, оскільки це набагато більше ніж просто навчання: це поєднання обміну досвідом, здобуття нових знань та навичок, нові корисні та цікаві знайомства та в чомусь навіть театральна школа, сеанс психотерапії та гумористичне шоу, оскільки кожен з нас міг спробувати себе в ролі, в якій раніше не був і по-доброму посміятись з того, як 9 жінок спробують народити дитину за 1 місяць ☺