+380 67 826 62 92

Мій шлях в тестування був досить довгим. Я мріяла стати викладачем університету, читати лекції та приймати екзамени.

Спочатку закінчила механіко-математичний факультет ЛНУ імені Івана Франка, потім аспірантуру за спеціальністю "Алгебра і теорія чисел", та написала дисертацію про тополого-алгебраїчні напівгрупи :) .

Але, на жаль, мені не вдалось знайти роботу за спеціальністю, і я деякий час працювала контент-менеджером, згодом аналітиком. Та хотілося чогось більшого, цікавішого та престижнішого.

Про курси тестування в Lviv IT School і саму професію дізналась випадково від знайомих. Зрозуміла, що це саме той напрям, де можна застосувати математичні та аналітичні здібності, не перекваліфіковуючись в програміста. Пройшовши співбесіду, знову взялась за навчання.

З першого погляду може здатись, що всю інформацію, яку викладають на курсах, можна прочитати самостійно в книжках (спеціальної літератури є чимало), але лише живе спілкування з викладачем, практичні завдання та історії з досвіду дозволили мені справді зрозуміти, хто такий тестувальник та яка його роль в проекті.

Завдяки Lviv IT School я отримала запрошення на співбесіду, успішно пройшла всі етапи та зараз працюю Junior Software Testing Engineer в одній з найбільших IT-компаній України та світу - EPAM Systems.

І тепер я знаю куди звернутись, якщо для подальшого розвитку мені знадобляться додаткові знання :) .