+380 67 826 62 92

Маріє, ти працюєш у сфері HR вже понад 8 років, крім того, надзвичайно активна і цілеспрямована людина, розкажи нам трішечки більше про свою діяльність?

Останній рік ми з моєю подругою Ларисою Олійник активно працюємо над розвитком HR спільноти у Львові та розвитком HR-компетенцій. Нещодавно ми відсвяткували річницю діяльності нашого IT-HR Club_Lviv, а у травні стартував наш перший курс "People Management", який побудований на основних підходах управління командами і об’єднує погляди на управління HR та технічних професіоналів.
Ми прагнемо дати розуміння важливості ролі HR-професіонала та рекрутера для компанії, показати, наскільки важливо розширювати свої знання, вчитися різних методик і підходів, розуміти бізнес і оточення, у якому він розвивається.
Окрім курсу "People Management", цієї осені стартують ще два – Курс ІТ рекрутера та Employer Branding in IT, усі курси вже об’єднані у Lviv HR School. Саме тому, зараз моя основна діяльність спрямована на розвиток HR-спільноти і наших програм. Важливо, щоб професійна освіта була максимально якісною і базувалася на актуальних потребах ринку.
Крім того, виховую донечку і долучаюся до кількох батьківських ініціатив.

Які вміння та якості є важливими для HR-професіонала, на твою думку?

Як на мене, для HR’а важливо розуміти не лише людей та їхні мотиви, а й різні бізнес-моделі свого ринку, стратегічні цілі компанії, вміти створювати прозорі процеси і управляти ними.
То ж, найважливіша якість HR чи рекрутинг-професіонала – гнучкість мислення і відкритість до нового досвіду. Важливо також бажання постійно вчитися, готовність багато працювати, а ще спостережливість, високі комунікаційні якості і гарно розвинуті м’які навички. А ще відвага аргументовано висловити свою позицію, взяти на себе відповідальність і спостережливість.
Словом, хороший HR – це суміш психолога, управлінця і бізнес-аналітика :) Хоч, звісно багато залежить ще від обраного HR-напряму.

А який напрям HRу цікавий тобі?

Найцікавіший для мене напрям HR-маркетинг – це побудова образу компанії для працівників – існуючих та потенційних. Це не лише брендинг. Передовсім це розуміння «сильних сторін» своєї компанії, її виключності, основних переваг. Чітке розуміння, хто ми – як компанія, дозволяє зрозуміти нашу цільову аудиторію, сформувати правильні повідомлення на ринок і розробити комунікаційну стратегію. Саме це дозволяє компанії сформувати відповідний образ на ринку, який відповідатиме цілям компанії і її корпоративній культурі.

Як вплинуло материнство на твою професійну діяльність, тобі і далі вдається зберігати активну життєву позицію і успішно реалізовувати проекти?

Після народження Меланки, мій темп життя дещо сповільнився, але згодом я почала розуміти її темп життя і по-трохи пристосовуватися до свого. Насправді усе залежить від сприйняття материнства – чи мама робить свою дитину центром життя і концентрується, головно, на її потребах, чи дитина стає органічною частиною життя мами. В жодному разі не можна стверджувати, що якийсь із цих підходів більш правильний. Це два різні погляди, які пасують різним типам жінок. Меланка від 3 місяців зі мною на всіляких конференціях, зустрічах, тренінгах. Можливо для когось занадто, але для мене – дуже зрозумілий підхід до життя. Якби я не робила те, що зараз роблю - почувала б себе не щасливою і втомленою, а,отже, і доня не була б біля мене щасливою.

Дитина легко пристосувалася до такого темпу життя? Поділися із нами секретом активного материнства?

Меланка, мабуть, навіть не уявляє, що буває інакше :) . Насправді «таємниця» активного материнства – це вміння відчути ритм своєї дитини, зрозуміти свій і вивести з цього спільний знаменник. І, звісно ж, мати оточення, яке підтримує, розуміє, допомагає. Важливим є бажання і мотивація, якщо ти чогось насправді хочеш - завжди знайдеш на це час. Крім того, важливим є реалістичне прогнозування, помилкою активних матерів є те, що вони собі ставлять такі ж цілі, як і до народження дитини, а потім їх просто не можуть досягнути. Це дуже демотивує і виснажує.
Насправді, материнство - це класний проектний менеджмент. Тут є все - ризик менеджмент, і бюджетування, чітке написання вимог, якщо залишаєш на когось дитину … З материнства можна винести набагато більше уроків, ніж бізнес-освіти. (Сміється). Я б не замінила цей стан на жоден інший.