+380 67 826 62 92

Вже третій рік поспіль ти залучаєш ІТ спільноту Львова до благочинних акцій. Розкажи, чи важко було на початку із реалізацією?

У 2012 році була заснована благодійна ініціатива “ІТ-Миколай”, повна назва “Львівське ІТ - для онкохворих дітей на Миколая”. Це спільний проект із Благодійним Фондом “Крила Надії”, який опікується дітьми із онковідділень львівської Чорнобильської лікарні.
Кожного року перед святом Миколая ми з Крилами Надії визначаємо, які найкритичніші потреби в цих відділеннях, та починаємо збір коштів серед ІТ-компаній, які зголошуються до участі (переважно це 25-40 компаній). Збір коштів відбувається в декілька етапів - ставимо скриньки в кожній компанії, збираємо гроші через електронні платежі на рахунок фонду, проводимо акції підтримки, онлайн-аукціони та інше. Відбулося вже 4 акції, впродовж яких ми спільними зусиллями зібрали майже 1 млн грн та придбали медичне обладнання, ліки та меблі в дитячі онковідділення. Детальніше про проекти тут

Цього року ми також провели спільну акцію “ІТ-Великдень” із реабілітаційним центром «Джерело», який займається дітьми з особливими потребами. Мета акції - збір коштів на купівлю автобуса для довезення діток в центр. Було проведено благодійне інтегроване свято, яке розбивало всі стереотипи, адже було спільним для дітей і з «Джерела», і здорової малечі. На даний момент зібрано майже 150 тис із 300 тис потрібних, акція ще не завершена.

Насправді, основна ознака нашого благодійного ІТ-Миколая - це збір коштів на благодійність за принципом “з миру по нитці”. Кожен жертвує, скільки може чи вважає потрібним, кожен може долучитися як волонтер чи організатор. Інколи ІТ компанія, підтримуючи ініціативу своїх працівників, додатково переводить гроші від себе - це дуже похвально, і ми стараємося винести реалізацію цих проектів на рівень керівництва та власників компаній - тоді зможемо збирати більше коштів, відповідно, робити більше добрих справ. Але наразі можна сказати, що це акції, в яких 90% зборів коштів закривають самі працівники компаній.

Що я зрозуміла для себе у благочинних акціях - це така сама проектна важка робота, як будь-яка інша, як проект в рекрутингу чи в бізнес-процесах. Коли ти в цьому задіяний, то розумієш наскільки важливо побудувати правильну механіку роботи, розподілити ролі та обов'язки, щоб акція була успішною. Також дуже важливу роль грають залучені люди, однодумці. Якщо вони мають високу мотивацію (а в благодійності без мотивації просто нічого не зробиш), орієнтуються на результат - то все справді вдається.

Ще одне запитання щодо твоєї ініціативи - навчального курсу ‘People Management’ в рамках Lviv IT School. Як тобі вдалося зібрати таку команду тренерів на цей курс?
Все почалося із ІТ HR club, який ми із Марією Мудрою заснували в липні минулого року. Відтоді як я долучилась до розвитку PR на Lohika, час від часу доводилось організовувати різні події для програмістів, а потім виявилося, що всі ІТшники мають свої ком`юніті, десь збираються, щось обговорюють, а HR – ні. Створення клубу HR стало ідеєю фікс, яку ми змогли реалізувати завдяки спільним зусиллям однодумців. Відтак, щомісяця нам вдається організовувати зустрічі, і до речі, люди не з ІТ також приходять. Спільнота живе, і ми продовжуємо її розвивати, запрошувати досвідчених спікерів. В серпні будемо святкувати 1 річницю клубу, яку хочемо провести у форматі міні-конференції. Перш за все, хочеться зробити таку спільноту, де буде якісний контент, а на доповіді будуть приходити як початківці, так і досвідчені фахівці, а після зустрічей за кавою обговорюватимуться всі новинки і тренди в галузі.

Цей клуб – це середовище для професійного навчання, розвитку, комунікації, а також допомога молодим спеціалістам, які зараз активно набувають досвіду, місце професійних розмов і якісного навчання в сфері HR, якого мені на початку кар'єри бракувало.

Наступним нашим кроком стала співпраця з Lviv IT Cluster та нещодавно запущений курс People Management у Lviv IT School. Ми приклали багато зусиль, аби долучити до викладання на цьому курсі професіоналів з ІТ сфери з багаторічним досвідом, як HR, так і проектних менеджерів технічного профілю. Це дуже хороше поєднання, на мою думку, адже ми висвітлюємо HR процеси із різних точок зору, що дає студентам найповніші знання та практичний досвід, який можна зразу використовувати. Дуже тішить, що викладачі курсу надзвичайно вмотивовані, нам вдалося знайти тих фахівців, які окрім багаторічного досвіду, ще мають бажання його передавати іншим. Минулого тижня відбувся випуск першої нашої групи, 12 студенті отримали сертифікати про закінчення нашого курсу. Ми не зупиняємося, адже з 7 вересня стартує нова група, на яку якраз триває набір, а також готуємо нові цікаві навчальні курси.

Ларисо, які знання мають отримати студенти курсу в першу чергу?
Загальна мета цього курсу - це дати розуміння того, що в кожній роботі найважливіше - це людина, її особистість. В кожному HR процесі слід найперше зрозуміти психологію працівника, чим він керується, приймаючи рішення, що його найбільше мотивує, що подобається. Розуміючи це, HR чи проектний менеджер зможе краще організовувати роботу з іншими людьми та досягати хороших результатів у спільній роботі.