+380 67 826 62 92

Здається, тільки вчора ми переживали та спостерігали за фінальним виступом першої групи "Базового курсу UI/UX". Позитивні емоції та теплі враження ще не встигли пройти, а вже підійшов час випуску другої групи.
Микола Воронін, викладач і ментор курсу поділився із нами своїми враженнями від випускного.
«Сьогодні, завершивши студійні справи, я вирушив на випускні презентації другої групи. Враховуючи переноси і відчуття неготовності студентів до випуску, я було налаштувався на недороблені проекти. А дарма, адже кожен наступний виступ приємно дивував своєю ідеєю і ґрунтовним підходом до виконання» – розповідає викладач.
Кожен проект мав свої сильні та слабкі сторони. Одразу було видно, в якому напрямку дизайнер сильний, а в якому йому досвіду треба ще набратись. Приємно спостерігати за стрімким розвитком всіх студентів, які на початку ледь знали що таке юзер-флоу, а тепер оперують складними рішеннями із врахуванням персон та сценаріїв використання.
Із захопленням Микола Воронін розповів нам про ті випускні проекти, які запам’яталися йому найбільше: «Додаток для підбору та візуалізації освітлення в кімнаті приємно здивував вірними і зручними контролсами в інтерфейсі та чарівним логотипом, який поєднав у собі лампочку та знатного експерта з монокльом. Добре пам'ятаю, як виникла ця ідея, під час моєї лекції про логотипи. Весело спостерігати за еволюційним шляхом логотипу. В підсумку ми отримали не тільки корисний, а ще й візуально гарний та зручний додаток».
Корисним та неймовірно актуальним сьогодні є сервіс, що дозволяє брати в оренду різноманітні хазяйські речі. Наприклад, Вам потрібно просвердлити дірку для одного дюбеля: купувати цілий дриль? Краще взяти його в оренду у людини, в якої цей дриль лежить в підсобці 364 дня в році. Виграють всі. Ірина, ментором якої був Микола, вразила аудиторію життєвими сценаріями, бездоганно виконаними іконками та легко пізнаваним інтерфейсом веб-сервісу.
Ще одним цікавеньким та емоційно наповненим додатком порадувала студентка, яка зробила 1сек відео апп. Суть в тому, що потрібно збирати 1 секундні відео і ділитись ними у соціальних мережах. Інтерфейс був побудований згідно останніх тенденцій матеріал дизайну, а відео, які були відзняті в процесі тестування із захопленням переглядали всі присутні. Також варто відзначити такі проекти: веб сервіс із пошуку музеїв, додаток для пошуку та оренди приватних машин.
«Загалом, всі студенти, які захищали свої випускні проекти, показали хороший результат, а найголовніше, вірний підхід до розробки UX дизайну у веб-сервісах та додатках» – говорить фахівець.
Ну і на завершення Микола Воронін наголосив, що із нетерпінням чекає презентацій наступної групи. Цікаво, що ж неймовірного продемонструють вони? А нашим випускникам Микола побажав успішного плавання, цікавих та комерційно успішних проектів.