+380 67 826 62 92

Львів називають містом чудесної архітектури, кави і…містом айтішників. Чи знали Ви, що у Львові працює більше тридцяти тисяч програмістів, тестувальників, дизайнерів, менеджерів та бізнес-аналітиків? Чимало, правда?

Це ледь не більше, ніж все населення чудової європейської країни Сан-Марино. А чи знали Ви, що розробка програмного забезпечення генерує в Україні 3% внутрішнього валового продукту? Це, насправді, дуже багато. І буде ще більше.

Чому ІТ? Тому що світ не стоїть на місці, і все більше речей навколо нас оцифровується. Смартфони, планшети, ноутбуки, автомати для поповнення всього на світі, електронні квитки…Та що тут говорити?! Я вже не згадаю, коли я останній раз платив за комунальні послуги в Ощадбанку.

Реалії такі, що ринок є набагато більшим, ніж той, який можуть задовольнити наявні ресурси. В Німеччині, наприклад, по найскромнішим оцінкам в найближчі роки буде необхідно більше ста тисяч розробників. І це в одній країні.

В Україні кожен рік відкриваються тисячі вакансій, величезна кількість яких - вакансії тестувальників. Існує популярна думка, що з тестування найлегше розпочати кар’єру в ІТ, і це в якійсь мірі правда. Для того, щоб стати тестером зовсім не обов’язково закінчувати технічний ВУЗ або розумітись в основах програмування. Але, на жаль, чи на щастя, ті часи, коли тестувати брали всіх підряд, пройшли.

Тепер компаніям необхідні «джуніки» з хорошими базовими знаннями теорії тестування, які будуть здатні в якнайшвидший термін почати приносити компанії і проекту максимальну користь.

Зараз є величезна кількість курсів, які обіцяють, що навчать Вас тестувати. Але що відрізняє хороші курси від тих, які просто заробляють гроші? В першу чергу - це відносини. В Lviv QA School ми дійсно зацікавлені в тому, щоб випускати якісних спеціалістів. Ми постійно слідкуємо за ринком і оновлюємо програму навчання. Ми запустили безкоштовний онлайн курс на Prometheus, куди виклали базову теорію для всіх. Просто так, тому що ми виступаємо за якісне навчання на противагу банальному “рубанню” грошей. На наші оффлайн курси не так просто потрапити - особисто я впевнений, що для того, щоб мати гарні результати на виході, ми маємо відбирати найкращих кандидатів.

А ще наші викладачі - справжні професіонали і невтомні ентузіасти, які тратять свій час на те, щоб зробити цей світ кращим :) Саме так виглядає найкраща школа тестування.

Тиждень тому в нас запустився оновлений курс "Тестування програмного забезпечення", який, на мою думку, є найоптимальнішим набором теоретичних і практичних знань, які в короткий термін можуть зробити майже з будь-кого «джуніка»-тестера, що так потрібен компаніям і ринку. Вкладаючи у свій розвиток, Ви можете бути впевнені, що ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб на роботу мрії взяли саме Вас :)

ВІКТОР ЯНЧАК

QA Engineer