+380 67 826 62 92

Сподіваємося, вона вас надихне не боятися змін і завше рухатися вперед.

Розпочав Андрій свою кар'єру ремоут рекрутера у компанії "Теаm technologies" і на даний момент працює менеджером в Українській спілці психотерапевтів. Зізнається, що на цьому пошуки ідеальної роботи ще не закінчилися. Ми вирішили поцікавитися в Андрія, як його професійні справи, та чи було корисним для нього навчання. Отож, рекрутери майбутні і теперішіні, ця бесіда, в першу чергу, для вас :)

Андрію, розкажи, будь ласка, чому ти обрав саме цю професію та як натрапив на LITS?

Я хочу трохи змінити сферу діяльності - HR/рекрутер в сфері IT. Це дає можливість мені розвивати далі набуті знання і навички, продовжувати професійне зростання.

Дізнався про LITS від брата, який працює в SoftServe, і сестра, що працює в Core Value підтвердила, що варто піти на ці курси. А братова жінка працює в Symphony Solutions керівником відділу навчання - вона також проходила курс "People management in IT"в Lviv IT School, думаю, це багато про що говорить.

Тобто, дилеми, куди піти вчитися, не виникало :). Чи було корисним навчання?

Навчання дуже практичне, це допомогло стартувати працювати фрілансером. З особливо корисного, чим користуюся і зараз, це - стратегії пошуку.

Дуже ціную рекомендації від LITS і окремо від викладачів. Коли працедавець звертається по рекомендації, набагато більше шансів вступити в комунікацію та бодай пройти співбесіду. Зрозуміло, що розсилаючи резюме по оголошеннях на сайти з роботою, шанс отримати відповідь значно менший.

Справді, практичні заняття та комунікація з викладачем сприяють “м'якому вливанню” в процес пошуку роботи і збільшують шанси знайти найкращу пропозицію. Сподіваємося, що і твій успіх не за горами! Можливо, є щось таке, що ти хотів би порадити майбутнім випускникам LITS?

Щоб отримані знання застосовувалися якомога швидше. Можливо варто починати шукати роботу паралельно із курсами - більше шансу знайти швидко роботу. Варто підтримувати контакти з учасниками курсів і викладачами і обмінюватися досвідом та можливостями роботи.